Czuwanie przed sakrą biskupią i ingresem Biskupa Nominata Sławomira Odera

2023-02-27 | autor: ks. Adam Fabiańczyk

W piątkowy wieczór 10 marca br. w gliwickim kościele pw. Chrystusa Króla odbędzie się modlitewne czuwanie wraz z Biskupem Nominatem ks. prałatem Sławomirem Oderem w wigilię uroczystości sakry biskupiej i ingresu do katedry pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Gliwicach.

W przeddzień uroczystości sakry i ingresu, w piątek 10 marca br., Biskup Nominat Sławomir Oder zaprasza wszystkich diecezjan, a szczególnie młodzież i przedstawicieli ruchów i stowarzyszeń, do wzięcia udziału w modlitewnym czuwaniu, które odbędzie się w kościele pw. Chrystusa Króla w Gliwicach od godziny 19.30 do godziny 21.00.

Będzie to okazja do wspólnej modlitwy wraz z Biskupem Nominatem, w duchu jedności powierzając jego posługę w diecezji gliwickiej Bożej Opatrzności.

Kościół pw. Chrystusa Króla, w którym odbędzie się modlitewne czuwanie znajduje się przy ul. Okrzei 31.

Link do lokalizacji: https://goo.gl/maps/keucXkNwDf5ZgvT69