Liturgiczny kurs dla fotografów i operatorów kamer

2021-03-27 | autor: ks. Adam Fabiańczyk

Liturgiczny kurs dla fotografów i operatorów kamer skierowany jest do profesjonalistów, rejestrujących celebracje liturgiczne na terenie Diecezji Gliwickiej (np. śluby, Pierwsze Komunie, itp.).

Osoby, które fotografują bądź filmują uroczystości religijne na terenie Diecezji Gliwickiej, zobowiązane są ukończyć wcześniej specjalny kurs. Brak zaświadczenia o ukończonym kursie stanowi podstawę do odmowy rejestrowania danej uroczystości religijnej przez przewodniczącego liturgii.

Wspomniany kurs składa się z dwóch spotkań, które w tym roku odbędą się w dniach 13 i 20 października, w godzinach od 15.00 do 18.00. Kurs odbędzie się w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach, ul. Jana Pawła II 5A (obok kościoła katedralnego św. Ap. Piotra i Pawła).

Osoby zainteresowane kursem są proszone o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 32 230 71 42
bądź e-mailowy: k_piechaczek@kuria.gliwice.pl – po 5 września br.