Drugi Bytomski Wieczór Uwielbienia - 25 listopada

25 listopada 2023 – KOŚCIÓŁ ŚW. JACKA W BYTOMIU

Program:

• 19.30 – Konferencja
  • 20.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej
  • 21.15 – poczęstunek w Centrum im. G.G. Gorczyckiego

Gościem będzie ks. Eugeniusz Ploch, Konsultor Komisji Duszpasterstwa KEP, Członek Zespołu KEP ds. Nowej Ewangelizacji, proboszcz parafii Ducha Świętego w Opolu-Winowie. oraz wieloletni prowadzący rekolekcji dla małżeństw - "Remont Małżeński".

Bytomskie Wieczory Uwielbienia to spotkania, których zwieńczeniem będzie Bytomska Modlitwa o Ducha Świętego w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, w maju 2024 r. Wydarzenia te składają się z konferencji, wygłoszonej przez zaproszonego gościa, modlitwy uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem, w czasie której będzie możliwość modlitwy wstawienniczej oraz ze spotkania przy stole w Centrum im. ks. G.G. Gorczyckiego.

Organizatorzy planują kolejne Bytomskie Wieczory Uwielbienia zorganizować w następujących terminach: 16.12, 27.01, 24,02, 23.03, 20.04, 18.05.