Informacje o parkingach podczas ingresu i sakry ks. prałata Sławomira Odera

2023-02-27 | autor: ks. Adam Fabiańczyk

Podajemy do wiadomości informacje o dostępnych miejscach parkingowych dla gości przybywających na uroczystość święceń biskupich oraz ingresu do gliwickiej katedry Biskupa Nominata ks. prałata Sławomira Odera.

1. Parkingi dla imiennie zaproszonych gości przewidziane są w pobliżu Kurii Diecezjalnej w Gliwicach na miejscach udostępnionych przez Politechnikę Śląską.

2. Parkingi dla duchowieństwa oraz pozostałych uczestników uroczystości zlokalizowane będą w okolicy katedry pw. św. Apostołów Piotra i Pawła.

3. Autobusy oraz busy będą mogły parkować na miejscach przy Hali Arena (ul. Kujawska).

Szczegółowe informacje wraz z mapami dojazdu znajdują się w zamieszczonym poniżej pliku z wykazem miejsc parkingowych.

UWAGA: Każdy uczestnik uroczystości proszony jest o umieszczenie za przednią szybą samochodu karty parkingowej, którą należy wydrukować na kartce formatu A4 z załączonego poniżej pliku.

Powrót     Wszystkie komunikaty