Kurs wychowawcy wypoczynku 2024

2024-05-27 | autor: Diecezja Gliwicka

Ruszają zapisy na kurs wychowawcy wypoczynku organizowany przez fundację Młodzi na Progu.

• Termin: 28-30.06.2024r.
  • Miejsce: Aula dolnego kościoła Parafii św. Anny w Bytomiu, ul. Chorzowska 21
  • Koszt kursu: 300 zł.

Co otrzymasz?

• 36 h praktyki i wykładów przeprowadzonych przez doświadczonych wychowawców i kierowników kolonii.
  • Ukończenie kursu daje prawo wykonywania zawodu, jako wychowawca-opiekun na koloniach, zimowiskach, obozach młodzieżowych organizowanych w Polsce i poza granicami RP.
  • Gotowe przykłady gier i zabaw ruchowych.
  • Podstawy pierwszej pomocy prowadzone przez czynnego ratownika medycznego.
  • Dodatkowo, jako jedyni na rynku w nasz Kurs wychowawcy wypoczynku wplatamy najnowsze standardy ochrony małoletnich.

Wypełnij formularz jeśli jesteś zainteresowany, odezwiemy się do Ciebie w czerwcu.
Fundacja Młodzi na Progu

_____________________________________________

Nasz kurs jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dn. 30.03.2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Powrót     Wszystkie komunikaty