Msza św. z modlitwą o odnowę Wspólnoty Kościoła w Zabrzu

2026-07-04 | autor: Diecezja Gliwicka

Kościół Jubileuszowy św. Franciszka z Asyżu w Zabrzu zaprasza na Mszę św. z modlitwą o odnowę Wspólnoty Kościoła. Spotkanie odbędzie się 4 lipca 2026 roku.

Wydarzenie będzie okazją do wspólnej modlitwy, refleksji oraz duchowego spotkania w miejscu jubileuszowym. Tematem spotkania będzie nawrócenie, rozumiane jako droga powrotu do Boga, odnowy serca i życia we wspólnocie Kościoła.

Program rozpocznie się o godz. 15.00 spotkaniem Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 16.00 sprawowana będzie Msza św., po której odbędzie się nabożeństwo ku czci św. Franciszka.

Gościem spotkania będzie o. Tomasz Wężyk OFMConv.

Program:

godz. 15.00 – spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
godz. 16.00 – Msza św. oraz nabożeństwo ku czci św. Franciszka

Temat spotkania: Nawrócenie
Gość: o. Tomasz Wężyk OFMConv

Miejsce: Kościół św. Franciszka z Asyżu w Zabrzu

Powrót     Całe kalendarium