Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego "Ja jestem z Wami"!

2024-05-15 | autor: Diecezja Gliwicka

Jury zgodnie z regulaminem konkursu wyłoniło w każdej grupie wiekowej po 3 laureatów. Ponadto w każdej kategorii przyznano po 1 wyróżnieniu.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ LAUREATÓW.

Wszystkich Laureatów oraz ich Nauczycieli i Opiekunów, a także wszystkich zainteresowanych tematyką konkursu zapraszamy na OTWARCIE WYSTAWY I ROZDANIE NAGRÓD z udziałem Biskupa Andrzeja Iwaneckiego w środę 22 maja 2024 r. o godz. 16.00.

• Nasze spotkanie rozpocznie się w kościele katedralnym pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Gliwicach, gdzie o godz. 16.00 zostanie otwarta wystawa prac laureatów Konkursu. Następnie w auli Centrum Edukacyjnego im. Św. Jana Pawła II w Gliwicach (ul. Jana Pawła II 5A) odbędzie się gala wręczania nagród.
  • Nagrodzone prace będą eksponowane na wystawie pokonkursowej w kościele katedralnym pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Gliwicach w terminie od 22.05.2024 do 15.06.2024 r.