Pustynia w mieście - cykl spotkań w pierwszą środę miesiąca o 19:18

2024-04-03 | autor: ks. Marek Ludwig

W każdą pierwszą środę miesiąca o 19:18 w kościele Sióstr Boromeuszek odbywa się Eucharystia w cyklu spotkań „Pustynia w mieście” dla zabieganych, zagubionych, poszukujących i tęskniących za pięknym spotkaniem.

W centrum spotkania stoi Eucharystia z głoszonym Słowem Bożym przez ks. Tomasza Wolnika i ks. Daniela Bembenka, która wieczorną porą i spokojną przestrzenią klasztornego kościoła staje się okazją do spotkania z PANEM.

Kierując po raz pierwszy zaproszenie w adwencie  zwróciliśmy się do wszystkich zabieganych codziennym rytmem zajęć, a jednocześnie tęskniących za doświadczeniem pięknego wieczornego skupienia przed Bogiem. Od grudnia kontynuujemy te Eucharystyczne spotkania, łącząc je na zakończenie z adoracją lub chwilą osobistej modlitwy przy muzyce organowej, mówią organizatorzy.

W środę 3 kwietnia zapraszamy na Pustynię w mieście, czyli Eucharystię o 19:18 (ze wspólną homilią), a po niej na adorację z medytacją Słowa Bożego.

Powrót     Całe kalendarium