6. Bytomski Wieczór Uwielbienia

2024-03-23 | autor: ks. Marek Ludwig

W sobotę, 23 marca 2024 roku, w kościele św. Jacka w Bytomiu (Matejki 1) odbędzie się szósty Bytomski Wieczór Uwielbienia

Program:

19.30 – Konferencja
20.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej
21.15 – poczęstunek w Centrum im. G.G. Gorczyckiego

Gościem będzie pochodzący z Bytomia abp Adrian Józef Galbas SAC, metropolita katowicki, przewodniczący Rady ds. Apostolstwa Świeckich KEP.

Bytomskie Wieczory Uwielbienia to spotkania, których zwieńczeniem będzie Bytomska Modlitwa o Ducha Świętego w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, w maju 2024 r. Wydarzenia te składają się z konferencji, wygłoszonej przez zaproszonego gościa, modlitwy uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem, w czasie której będzie możliwość modlitwy wstawienniczej oraz ze spotkania przy stole w Centrum im. ks. G.G. Gorczyckiego.

Organizatorzy planują kolejne Bytomskie Wieczory Uwielbienia zorganizować w następujących terminach: 20.04, 18.05 oraz 15.06.

Powrót     Całe kalendarium