Trzeci sezon The Chosen po polsku na YouTube

2023-11-10 | autor: ks. Marek Ludwig

Zobacz Jezusa "oczami tych, którzy Go spotkali", tak reklamują serial jego twórcy. Trzeci sezon tego światowego fenomenu bez wątpienia pokazuje, że produkcje religijne - gdy tworzone są z pasją i dobrą jakością - przyciągają miliony widzów.

Sezon 3

Po wysłuchaniu kazania Jezusa (największego kazania w historii), uczniowie wnioskują, że ich życie ulegnie poprawie, jeśli będą naśladować Mesjasza. Do grona naśladowców dołącza Judasz, Szymon i Eden są znowu razem, i wszyscy pragną wprowadzać w życie nauczanie Jezusa.
Na problemy nie trzeba jednak długo czekać. Rosnące naciski ze strony Rzymian i przywódców religijnych, jak również tysiące pielgrzymów podążających za Jezusem sprawiają, że uczniowie muszą zdecydować czy będą walczyć, czy odpuszczą. Podjęcia właściwej decyzji nie ułatwia kryzys małżeński oraz niebezpieczna misja. Tym bardziej, że Jezus nie oferuje gotowych rozwiązań.
Punktem kulminacyjnym staje się kazanie w niebezpiecznej okolicy, kiedy Jezus wraz z uczniami znajdują się wśród pięć tysięcy ludzi. Sytuacja jest napięta, a dodatkowo brakuje jedzenia. Do chwili, gdy pojawia się mały chłopiec z pięcioma bochenkami i dwiema rybami...

Od najbliższego piątku (10.11) co dwa dni o godz. 18:00 publikowane będą nowe odcinki na kanale The Chosen Polska na YouTube.

Twórcy zapraszają także, by dołączyć do grona ambasadorów The Chosen - Program ambasadorów The Chosen ma na celu zebranie wszystkich fanów The Chosen w Polsce w pozytywną i wspierającą się społeczność. Wiemy, jak wiele osób pokochało ten serial, zanim został dopuszczony do oficjalnej polskiej dystrybucji. Chcemy wspólnie mieć wpływ na rozwój tego projektu w naszym kraju! Pierwsze spotkanie spotkanie ambasadorów The Chosen będzie miało miejsce 18 listopada w PreZero Arena Gliwice, jak informują na Facebooku.

materiały organizatora (thechosen.pl)

Powrót     Całe kalendarium