"Współpraca" tematem trzeciego spotkania w ramach Forum Młodych

2024-04-23 | autor: ks. Marek Ludwig

Biskup Sławomir zaprasza na trzecie spotkanie w ramach Forum Młodych Diecezji Gliwickiej, które odbędzie się w sobotę 11.05.2024 w kościele św. Jacka i Domu św. Jacka w Gliwicach-Sośnicy. Hasłem przewodnim spotkania jest „Współpraca".

W tym roku chcemy zaprosić młodzież naszej diecezji do poznawania się, budowania jedności i szukania miejsc współpracy poprzez:

• spotkania w dekanatach,
  • spotkania w parafiach,
  • trzy duże diecezjalne spotkania.

Pierwsze z nich, pod hasłem "Tożsamość" miało miejsce 25.11.2024, drugie - pod hasłem "Jedność" - odbyło się 09.03.2024.

Na najbliższe wydarzenie będą się składać: konferencje (dla trzech poziomów: dla młodzieży i studentów, dla liderów, dla księży i dorosłych), grupy dzielenia, poczęstunek, Adoracja i Eucharystia.

Plan spotkania:

• 09:00 Rejestracja przed kościołem św. Jacka
  • 09:30 Rozpoczęcie: Muszla przy kościele św. Jacka
  • 10:15 Konferencja wprowadzająca Biskupa Sławomira Odera
  • 10:30-13:00 Konferencje i kawa: Dom św. Jacka
  • 13:00 Obiad
  • 14:00 Rozpoczęcie części modlitewnej: Kościół św. Jacka Adoracja
  • 14:45 Eucharystia
  • 15:45 Zakończenie

Informacje dodatkowe:

Zgoda dla osób niepełnoletnich - pobierz PDF.

Zachęcamy do zapisów na Forum poprzez formularz internetowy do 3.05.2024. Pozwoli to uniknąć kolejek i zapewni pewność posiłku dla każdego zapisanego uczestnika. Link do formularza tutaj.